Kontaktformular

404 - Stránka nenalezena

Při provádění Vašeho požadavku došlo k této chybě: 404 - Stránka nenalezena.

Jediný výrobce fotovoltaických ohřívačů v ČR

Ve spolupráci s firmou LOGITEX jsme vyvinuli ohřívače vody s využitím energie slunce a výroby elektrické energie z fotovoltaických panelů. Pro ohřev vody využívají energii slunce, která pomocí fotovoltaických článků vyrábí stejnosměrný elektrický proud, který ohřívá vodu v zásobníku. Napojením na fotovoltaické panely nevznikají žádné ztráty elektrické energie a proto zařízení pracuje velmi efektivně, přičemž je zabezpečena tepelná ochrana a bezpečná regulace celého systému. Jednoduchost a variabilita umístění fotovoltaických panelů umožňuje neomezené možnosti využití zařízení jak v rodinných a panelových domech, tak i v průmyslových objektech.

Více o fotovoltaickém ohřevu vody na www.dzd-fv.cz

Intelligenter Warmwasserspeicher

OKHE SMART

Intelligenter Warmwasserspeicher mit elektronischem Thermostat sowie Anschlussmöglichkeit an Rundsteuertechnik (Niedertarifstrom)! Die Funktion SMART HDO (Rundsteuertechnik) passt den Betrieb des Wasserkochers genau Ihrem Bedarf an; somit erzielen Sie noch höhere Einsparungen.

Weiterlesen...

Gönnen Sie sich Platz!

Pufferspeicher NAD 500 v8

ist mit einer ausgesprochen hochwertigenu und verstarkten lsolierung ausgestattet. Sie gewahrleistet eine ganzjahrige Anwendung im AuBen­ bereich mit minimalen Warmeverlusten. Der AuBenspeicher spart Platz im Wohnbereich.Die Oberflache der lsolierung ermoglicht einen Anstrich mit Fassadenfarbe.

Weiterlesen...