• Nibe.cz
  • dzd-fv.cz

OKHE ONE flat electric water heater

This year, a new product by Družstevní závody Dražice, which meets the modern requirements for effective and quick water heating in residential buildings., will enrich the water heaters market. OKHE ONE flat electric boiler, a scrag with 300mm depth, is suitable for small and narrow spaces, and can be used as an adequate replacement for a gas water heater.

Číst dál...

Infotherma 2018 - hlasujte pro novinku DZD

Ostravská mezinárodní výstava Infotherma ve dnech 22. - 25. ledna 2018 se kvapem blíží a dražické ohřívače vody, chcete-li bojlery, tam budou k vidění také. Inovujeme rádi a pro vás, takže něco nového a velmi praktického z Dražic nesmí v Ostravě chybět. Naši novinku, o které se brzy dozvíte víc, můžete podpořit v hlasování TOP VÝROBKY od vystavovatelů Infothermy 2018 na portálu TZB-info.

Číst dál...

Stali jsme se hrdým sponzorem českého mistra Evropy v závodech tahačů!

Jsme velcí fanoušci moderních technologií i sportu. Právě proto jsme se rozhodli podpořit roudnický tým Buggyra, který velmi úspěšně reprezentoval Českou republiku v mistrovství Evropy tahačů konaném 7. října 2017 ve španělské Jaramě.

Číst dál...

Střelby s obchodními partnery

DZD opět uspořádaly pro své obchodní partnery společensko-sportovní setkání na střelnici v Plzni. Soutěžilo se v 5 disciplínách a utkalo se celkem 24 střelců, soupeřilo se ve střelbě na holuby, v lukostřelbě, střelbě ze samopalu, sportovní pistole a velkorážného revolveru. Nejlepších 16 střelců postoupilo do závěrečného rozstřelu na 5 cílů, výsledky jsou přehledně uspořádány v tabulce níže. Atmosféra byla soutěživá a navzdory počasí velmi příjemná, všem obchodním partnerům děkujeme za hojnou účast a těšíme se na příští ročník. Panu Kůrkovi děkujeme za organizaci a zabezpečení celé akce.

Číst dál...

Nové přírubové topné jednotky

Rozšiřujeme sortiment o tři nové přírubové topné jednotky - TPK. Více informací v příloze.

Pokračujte prosím na novou verzi webových stránek www.dzd.cz »